UAB „ARGO PROJEKTAI“

Auščiausios kokybės paslaugos Jums ir Jūsų verslui

 
UAB „Argo projektai“ tikslas – patenkinti visų klientų lūkesčius ir poreikius. Pagrindinė bendrovės veikla – prekyba elektronikos komponentais.

Mes bendradarbiaujame su stambiausiais ir žymiausiais elektronikos komponentų gamintojais, todėl galime patenkinti net išrankiausių klientų poreikius. Kvalifikuoti „Argo projektai“ specialistai, įsisavinę savo partnerių technologijas ir jų panaudojimo galimybes, yra pasiruošę suteikti visą informaciją apie mūsų asortimente esančias prekes.

Greitai klientų pasitikėjimą įgijusiai bendrovei svarbūs visi – ir smulkiojo verslo atstovai, ir didmenine prekyba užsiimančios kompanijos. Nuolatiniams klientams taikoma lanksti nuolaidų sistema, be to, nuolat savo partneriams teikiame išskirtinius pasiūlymus itin patraukliomis kainomis.

Mes siekiame būti kuo arčiau savo klientų, todėl Jūsų užsakytas prekes galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą.

Prekių kokybė, konkurentabilios kainos, pasitikėjimas, aukštas aptarnavimo lygis, - mūsų garantija klientams.

Siūlome labai platų elektronikos prekių ir jų komponentų asortimentą. Prekiaujame garsiausių pasaulio gamintojų prekėmis - Ilme, EAO, Harting, Mean Well, Shneider Electric, Mesan, ICP DAS, Huber-Suhner, Amphenol, Telegartner, Weidmuller, Aten, Advantech, Shneider.  Sulaukę palankaus vartotojų įvertinimo, išplėtėme ir nuolat pildome prekių asortimentą.

Siūlome naujausių kokybiškų prekių asortimentą, siekiame užtikrinti konkurencingas kainas, sklandų tiekimą ir aukščiausio lygio aptarnavimą. Kiekvienam didmenos klientui skiriame asmeninį vadybininką, kuris padeda formuoti prekių asortimentą, informuoja apie galiojančias sumažintas kainas/akcijas/nuolaidas, konsultuoja įvairiais klausimais ir padeda pateikti užsakymus elektroninėje verslo klientų aptarnavimo sistemoje. Galiojanti lojalumo sistema yra aiški ir lengvai suprantama, orientuota į kiekvieno kliento individualius poreikius.

 

Tiekiame ir prekiaujame: